Spark

Producent:
Czas wysyłki: 14 dni
Dostępność:
Na zamówienie

🔖 Wykładzina PCV Spark 🔖

🛠 Konstrukcja: Kolekcja Spark została stworzona z myślą o obszarach komercyjnych. Dzięki zabezpieczeniu powierzchni X-treme, czyszczenie i konserwacja jest znacznie łatwiejsza. Produkt ten długo zachowuje swój pierwotny wygląd, a jego gama kolorystyczna jest inspirowana naturą🌆.

🧶 Materiał: Wykładzina PCV Spark jest odporna na intensywne natężenie ruchu, zarówno w obszarach obiektowych, jak i przemysłowych. Posiada grubość warstwy użytkowej 0,70 mm oraz całkowitą grubość 2 mm🛡️.

📐 Waga i wymiary: Waga całkowita wykładziny wynosi 2220 g/m². Właściwości techniczne są zgodne z oznakowaniem CE, a produkt jest odpowiedni do ogrzewania podłogowego do maksymalnej temperatury 27°C🖼️.

🔙 Podkład: Wykładzina Spark jest klejona, co zapewnia stabilność oraz komfort użytkowania👣. Dodatkowo posiada właściwości antypoślizgowe klasy DS oraz R10, co czyni ją bezpieczną w użytkowaniu.

🎨 Kolorystyka: M02, M03, M04, M05, M07, V01, V03, V04, V05, V08. Bogata paleta kolorów pozwoli dopasować wykładzinę do każdego wnętrza🌟.

Dodaj do schowkaZapytaj o produkt
Specyfikacja
Skład: Polipropylen 100%
Szerokość rolki: 2 m
Klasa obiektowa: 43
Antypoślizgowość: R10
Klasa ścieralności: T
Klasyfikacja ogniowa: Bfl-S1
Waga całkowita: 2220g
Warstwa użytkowa: 0,7 mm
Wysokość całkowita: 2mm
Wzory
Zobacz także

Zobacz realizacje

Brak realizacji