Specification
| Pile material: | 100% Polyamide |
| Width: | 50x50 cm |
| Wear Classification: | 33 |
| Backing: | Bituminous |
| Fire resistance: | Bfl-S1 |
| Pile height: | 2,9mm |
| Pile weight: | 540g |
| Total height: | 6,2mm |
| Total weight: | 4300g |
Patterns
106
130
210
306
332
410
550
578
669
914
942
957
961
991
See also
.webp)

