Specification
| Pile material: | 100% Polyamide |
| Width: | 50x50 cm |
| Wear Classification: | 33 |
| Backing: | Bituminous |
| Fire resistance: | Bfl-S1 |
| Pile height: | 3,7mm |
| Pile weight: | 680g |
| Total height: | 7,7mm |
| Total weight: | 4600g |
Patterns
210
315
332
410
511
550
578
669
847
957
961
991
See also
.webp)

