Specification
| Pile material: | 100% Polyamide |
| Width in Roll: | 4 m |
| Wear Classification: | 33 |
| Backing: | Jute |
| Fire resistance: | Cfl-S1 |
| Pile height: | 3,7mm |
| Pile weight: | 830g |
| Total height: | 6,5mm |
| Total weight: | 1820g |
Patterns
166
180
190
192
193
260
465
567
590
604
625
705
767
769
770
780
790
905
910
915
970
980
992
996
998
See also
7,95 €
9,78 €
8,61 €
10,59 €
.webp)

