Specyfikacja
| Skład: | Poliamid 100% |
| Forma: | 50x50 cm |
| Klasa obiektowa: | 33 |
| Klasyfikacja ogniowa: | Cfl-S1 |
| Podkład: | Bitumiczny |
| Waga całkowita: | 3975g |
| Waga runa: | 770g |
| Wysokość całkowita: | 8,5mm |
| Wysokość runa: | 3,4mm |
Wzory
150
190
240
560
710
910
920
930
940
980
Zobacz także
Producent: Associated Weavers - AW
69,00 zł
Netto
84,87 zł
Brutto
.webp)

