Specyfikacja
| Skład: | Poliamid 100% |
| Forma: | 50x50 cm |
| Klasa obiektowa: | 33 |
| Klasyfikacja ogniowa: | Bfl-S1 |
| Podkład: | Bitumiczny |
| Waga całkowita: | 4850g |
| Waga runa: | 550g |
| Wysokość całkowita: | 5,3mm |
| Wysokość runa: | 3mm |
Wzory
1
2
4
5
6
7
8
9
11
12
15
17
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
Zobacz także
Producent: Associated Weavers - AW
69,00 zł
Netto
84,87 zł
Brutto
.webp)

