Specyfikacja
| Skład: | Poliamid 100% |
| Forma: | 50x50 cm |
| Klasa obiektowa: | 33 |
| Klasyfikacja ogniowa: | Bfl-S1 |
| Podkład: | Bitumiczny |
| Waga całkowita: | 4800g |
| Waga runa: | 870g |
| Wysokość całkowita: | 7,7mm |
| Wysokość runa: | 4,1mm |
Wzory
105
136
381
395
585
595
673
678
832
915
942
950
966
979
990
Zobacz także
Producent: Associated Weavers - AW
69,00 zł
Netto
84,87 zł
Brutto
.webp)

