Specyfikacja
| Skład: | Poliamid 100% |
| Szerokość rolki: | 4 m |
| Klasa obiektowa: | 33 |
| Klasyfikacja ogniowa: | Bfl-S1 |
| Podkład: | Juta |
| Waga całkowita: | 2285g |
| Waga runa: | 1240g |
| Wysokość całkowita: | 8,7mm |
| Wysokość runa: | 5,8mm |
Wzory
951
981
996
911
741
771
621
661
691
011
631
681
311
451
571
871
881
891
Zobacz także
35,00 zł
Netto
43,05 zł
Brutto
37,90 zł
Netto
46,62 zł
Brutto
.webp)

