Specyfikacja
| Skład: | Poliamid 100% |
| Szerokość rolki: | 4 m |
| Klasa obiektowa: | 33 |
| Klasyfikacja ogniowa: | Cfl-S1 |
| Podkład: | Juta |
| Waga całkowita: | 3550g |
| Waga runa: | 2400g |
| Wysokość całkowita: | 13mm |
| Wysokość runa: | 10,5mm |
Wzory
160
180
270
610
620
650
920
960
970
Zobacz także
35,00 zł
Netto
43,05 zł
Brutto
37,90 zł
Netto
46,62 zł
Brutto
.webp)

