Specyfikacja
| Skład: | Poliamid 100% |
| Szerokość rolki: | 4 m |
| Klasa obiektowa: | 33 |
| Klasyfikacja ogniowa: | Cfl-S1 |
| Podkład: | Juta |
| Waga całkowita: | 3145g |
| Waga runa: | 1995g |
| Wysokość całkowita: | 10,5mm |
| Wysokość runa: | 8,1mm |
Wzory
130
180
190
230
360
540
580
610
630
740
760
780
900
920
930
960
Zobacz także
35,00 zł
Netto
43,05 zł
Brutto
37,90 zł
Netto
46,62 zł
Brutto
.webp)

