Specyfikacja
| Skład: | Poliamid 100% |
| Szerokość rolki: | 4 m |
| Klasa obiektowa: | 33 |
| Klasyfikacja ogniowa: | Bfl-S1 |
| Podkład: | Juta |
| Waga całkowita: | 2670g |
| Waga runa: | 1250g |
| Wysokość całkowita: | 10mm |
| Wysokość runa: | 6,3mm |
Wzory
190
520
580
610
640
740
950
990
Zobacz także
35,00 zł
Netto
43,05 zł
Brutto
37,90 zł
Netto
46,62 zł
Brutto
.webp)

