Specyfikacja
| Skład: | Poliamid 100% |
| Szerokość rolki: | 4 m |
| Klasyfikacja ogniowa: | Bfl-S1 |
| Podkład: | Juta |
| Waga całkowita: | 1530g |
| Waga runa: | 460g |
| Wysokość całkowita: | 5mm |
| Wysokość runa: | 2,5mm |
Wzory
011
027
033
036
037
044
045
055
066
076
116
194
196
198
297
350
370
400
880
900
950
960
Zobacz także
35,00 zł
Netto
43,05 zł
Brutto
37,90 zł
Netto
46,62 zł
Brutto
.webp)

